Hizmetler

Analytica olarak size hangi konularda kapsamlı destek sağlayacağımızı
aşağıda sıralanan hizmetlerimizden görebilirsiniz.

Strateji

Bir hedefe ulaşmanız için strateji sizin anahtar kelimenizdir. Hedefleriniz konusunda bir strateji ya da yol haritası oluşturmadan başarıya ulaşmanız ancak tesadüflerle mümkün olabilir. Başarıya tesadüf eseri değil de her zaman ulaşmak isterseniz Analytica yalnızca bir tık uzağınızda. Analytica, hızla gelişen iş analitikleri dünyasında yatırım yaparken sektörün gittiği noktayı doğru analiz edip, sağlıklı ve sürdürülebilir bir yol haritası çıkarmanız için strateji servislerimizle size destek olmaktan gurur duymaktadır.

Uygulama

Analytica olarak iş analitiklerinin her türlü disiplininde, deneyimli ekibimiz ve proje yönetimimizle proje çalışmalarındaki tüm zorlukların beraber üstesinden gelerek bu zorlukları birer başarı hikâyesi haline getirmeye hazırız. Analytica, bünyesindeki eğitimli ve tecrübeli insan kaynağı ile SAP standartlarına uygun olarak uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir. Analytica, farklı sektörlerde çok sayıda ulusal ve uluslararası firmada edindiği tecrübeleri müşterileri ile paylaşmaktadır. Uygulamasını gerçekleştireceğimiz proje sonunda kazanacağınız analitik çözüm alt yapınız, verimli ve yenilikçi adımlar atmanıza yardımcı olacaktır.

Dış Kaynak

Dönemsel olarak ortaya çıkabilen kaynak ihtiyaçları ya da yetkinlik gerektiren pozisyonların devamlılığı ilkesiyle, dış kaynak çalışma yöntemi günümüzde oldukça pratik ve etkili bir çalışma modeli olarak öne çıkmaktadır.

Analytica olarak size sunduğumuz dış kaynak servisimizden faydalanarak istediğiniz yetkinlikte bir kaynağı, ihtiyacınız olan zaman diliminde organizasyonunuza katmanın ve bu kaynağı katma değere dönüştürmenin avantajını elde edersiniz.

İzleme

Günümüzün globalleşen dünyasında satış potansiyelinizi maksimize etmek ve müşterilerinizin size olan bağlılığını artırabilmek amacıyla müşteri hizmetlerinizi daha fazla kişiselleştirme yoluna gitmelisiniz.

Bu yüzden günlük iş akışları veri yüklemeleri ve ETL takiplerinde Analytica olarak iş ortaklarımızın üzerindeki iş yükünü alarak onların operasyonel verimliliklerini arttırmalarına destek oluyoruz.

Sürekli Destek

Müşteri hizmetleri perspektifinde canlı destek, sürekli destek ya da sohbet olmazsa olmaz bir unsuru oluşturmaktadır. Destek portalımız üzerinden 7/24 sorunlarınızla alakalı hizmet talebi açabilir, sorunlarınıza profesyonel ekibimizin deneyimleri sayesinde kolayca çözüm bulabilirsiniz. Analytica ailesi olarak 7/24 yanınızda olmaktan ve size hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli destek hizmetlerimiz kapsamında, proje sonrasında kullanıcı desteği, sistem desteği ve ek taleplerin karşılanması gibi birçok farklı destek hizmeti verilmektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan farklı destek modelleri ile SAP sisteminin en verimli şekilde kullanılması sağlanmaktadır.